SalvusMoney pożyczka dla zadłużonych – jak to działa?

SalvusMoney oferuje pożyczkę dla zadłużonych

Osoby zadłużone chcące uzyskać dodatkową gotówkę mają wiele możliwości. Coraz więcej firm pożyczkowych decyduje się na to, by oferować swoje produkty również tym klientom, którzy posiadają negatywną historię kredytową lub ich zdolność pozostawia wiele do życzenia. Niewątpliwą zaletą tych rozwiązań jest to, że są maksymalnie dopasowane do oczekiwań obu stron – klienci w trudnej sytuacji mogą skorzystać a atrakcyjnej oferty o korzystnym oprocentowaniu uzyskując gotówkę na wyznaczony cel, a firma pożyczkowa ma zabezpieczenie na wypadek niesolidności klienta.

Pożyczka dla zadłużonych od SalvusMoney krok po kroku

  1. Wypełnienie wniosku – formularz na stronie SalvusMoney wymaga wskazania tylko najważniejszych danych. Należą do nich: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer PESEL oraz numer dowodu osobistego. Konieczne jest również wskazanie aktualnego adresu oraz wypełnić oświadczenie o dochodach, w którym wskazana zostanie ich wysokość oraz suma miesięcznych wydatków, w których nie zostaną uwzględnione zadłużenia widoczne w BIKu.

  2. Znalezienie gwaranta – poręczać może osoba spoza rodziny. Niezbędne jest, by posiadał odpowiednią zdolność kredytową. Jest on bowiem zabezpieczeniem na wypadek niesolidności pożyczkobiorcy (Art. 876 Kodeksu cywilnego ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r.)

  3. Weryfikacja danych – mimo tego że SalvusMoney oferuje pożyczkę dla zadłużonych, klienci sprawdzani są w bazach. Ocena ryzyka związanego z udzieleniem zobowiązania jest niezbędna. W skrajnych przypadkach, gdy zadłużenie przekracza kilkakrotnie otrzymywane dochody, udzielenie zobowiązania wiązałoby się z olbrzymim ryzykiem.

  4. Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem firmy pożyczkowej – skontaktuje się on zarówno z pożyczkobiorcą, jak i poręczycielem w celu ustalenia szczegółów wypłaty pożyczki.

  5. Wypłata gotówki na konto bankowe.

Author: admin